İnternette Adsense Bana 5.000 Dolar Kazandırdı İşte Kanıt | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

18 Temmuz 2014

İnternette Adsense Bana 5.000 Dolar Kazandırdı İşte Kanıt

Merhaba arkadaşlar internette para kazanç elde etmeyi talep eden adsense hesabı durumda olan dostlarımızın kanalımıza göstermiş meydana geldiği alaka ve alaka amaçlı teşekkür ediyoruz. Bu Sabah size benim internet üstünde blog sitelerim ve youtube kanalım yardımıyla adsense hesabım ile anında hemen 5.000 dolar çivarı para kazandığımı sizlerede teşvik etmek adına bu yazımı paylaşıyorum.

adsense

Öncelikli namına blogspot sitesi kurarak adsense hesabı müracaatı ile pin kodu iştirak eden tek adsense adına sahip oldum. Sonrasında bildiğiniz benzeri blogger başka bir deyişle free google gmail hesabım ile açmış olduğum siteme adsense reklamlarını ekleyerek önce başlarda küçük ufak kazandım.

Gördümki google adsense bana kazandırıyor başladım blog yazmaya ve günden güne internette kazancım gündelik 10 ile 20 arası değişim göstermeye. Bu beni hem sevindirdi hemde ne sebeple daha çok kazanmayayım ki dedim sonrasında bildiğiniz benzeri youtube kanal açmak oluyor.

Adsense hesabım ile değilde ilginç tek gmail hesabı açarak youtube tel onayı inşa ederek sizlerede videolu ders anlatımları yaptığım InternetParaKazan isimli kanalım ile youtube kazançlarına selam dedim.

Youtube Kanalım : https://www.youtube.com/InternetteParaKazan

Evet son namına youtube kanalımdan da para kazançımı 2 ye katlayarak adsense pin gelmiş durumda olan hesabım ile internette para kazanıyorum.

Adsense&Youtube El Ele Para Kazanmaya Hazırmısınız


Sizlerinde maksadı webten para hasılatı sağlamaksa kesinlikle kanalımızda yer alan videolarımızı izlemenizi öneri ediyorum. Çünki youtube bana kazandırıyor ne sebeple size kazandırmasın.

İşte size youtube kazançlarımın ispatı videolu olak sunuyorum. İşte size adsense ile 5.000 dolar ne türlü kazandığımın ispatı videolu namına internette para kazanç elde etmek talep eden arkadaşlarıma hediyem olsun..

İnternette Dolgunca Para Hasılatı Adsense Youtube Meçhul Yönleri ile Sizlerle.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense