İnceleniyor Youtube Video Hatası % 100 Çözüm | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

26 Temmuz 2014

İnceleniyor Youtube Video Hatası % 100 Çözüm

Youtube İnceleniyor Sorunu Kesin Çözümü BuradaYoutube'de video yayıncılarının bir sürü problem içerisinde bulunduğu bir yabancı arıza ise video yüklendikten ardından ücret kazanmayı etkin ettiğiniz takdirde dolar işareti mahaline inceleniyor işaretinin görünmesidir.

Bu vaziyet ne civarı can sıkıcı değil mi? Sizlere beklemeniz öneri ediliyor . Anca ki günlerce inceleniyor yazısının aktifleşmesini bekleyen blog yazarı ve youtube yayıncısı dostlar gördüm. İnceleniyor yazısı sizin yüklediğiniz videoların 50 bin izlense dahi reklam görünmeyeceğinden klikleme almayacağı manasına geliyor. Bu da her yayıncı arkadaşımızı derinden üzer.

Youtube Kanalınız İnceleniyor Sorunu Çözümü Bu Videoda İzleyin

Şimdi bu sorunu çözmek amaçlı birden çok temel hamle ile denemeler yapalım. Adsense'ye ilişkili Youtube kanalınızda yayınladığınız videolarda para kazanmayı etkin etmenize nazaran dolar işareti gelmek bilmiyor ve inceleniyor yazısı çıkıyorsa sanırım etiketlerinizde bir problem vardır. Etiketlerinizin içinden bir ya da birden çok tanesi problemli olabilmektedir.

Telif hakkı meydana gelen videoyu algılatan bir etiket olabilmektedir . Bu yüzden bu videomuzun etiketlerini kaldırıp, kaydet tuşuna basalım. Ardından video yöneticisine gelelim ve sayfayı yenileyelim. Dolar işareti başka bir deyişle ücret kazanma etkin duruma gelmiş olabilmektedir .

Bir yabancı önerim ise şayet bunu yaptığınızda başarıya ulaşamadıysanız bir de bunu denemenizdir. Videoyu tertip etmeye girin. Para kazanmayı etkin halden kaldırın. Video başlığınızı asdf benzeri absürt bir birşey yapın. Videonuzun kategorisini sözgelimi spor ise yabancı bir grup yapın. Kaydet tuşuna basın ve sayfayı yenileyin. Ondan ardından ücret kazanmayı bir daha etkin duruma kazancın ve video yöneticisi sayfasına geriye dönün. Büyük ihtimalle etkin olmuştur.

Eğer olmamışsa sayfayı 3-4 kez yenileyiniz. Bazen geç algılayabiliyor. Bunları yapmanıza nazaran yeniden de olmadıysa. 3-4 saat bekletin. Bir Daha ücret kazanma olayını kaldırın, aktifleştirin ve yeniden videonuzu muayene edin. Şayet bunun için nazaran olmuyorsa o videoyu 3 dk dahi kanalınızda durdurmayın, silin gitsin.

Faydası olmayacağı benzeri zararı dahi olabilmektedir .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense