Google AdSense Reklamlari Yüksek Kazanç Rehberi | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

17 Temmuz 2014

Google AdSense Reklamlari Yüksek Kazanç Rehberi

Adsense Reklamları ile Yüksek Gelir Nasıl Elde Edilir.

google adsense


İnternette Blog-Blogger-Blogspot site sahipleri para kazanmaya başladığı önce ve en ufak metot tek PPC modeli meydana iştirak eden AdSense reklamlarıdır. Belli Bir Süre Yorucu tek takdir zamanı olsa da, AdSense yayıncısı olmayı başarabilirseniz oturduğunuz yerden para kazanmaya başlayacaksınız. Yapmanız gerekli olan birşey AdSense reklamlarını blogunuza ilave etmek ve ziyaretçilerin bu reklamlara tıklamasını bilave etmek.

En İyi Google Adsense Para Kazanma Yöntemleri


Ben de ara ara internetteparakazanci blog sitemde AdSense reklamlarını optimize ederek,  buradan kazancımı arttırıyorum. Klikleme başına aşağı yukarı 0.30 TL verici AdSense reklamlarını düzenli tek biçimde yerleştirdiğimde maaş  80-90 TL dolaylarında tek ciro elde edebiliyorum.

AdSense'in tık başına verdiği fiyatlar reklamdan reklama ve blogdan bloga değiştiği amaçlı blogunuzun içeriğine, gösterilen reklamlara ve ziyaretçinin alakasına yönelik kazancınızın değişebilir.

Sizlere düşen birşey bereketli bol yararlı yazı üreterek organik trafiğinizi başka bir deyişle Google'dan iştirak eden ziyaretçi sayısını arttırmak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense