Google Adsense İle Para Kazanmanin Püf Noktalari Videolu | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

16 Temmuz 2014

Google Adsense İle Para Kazanmanin Püf Noktalari Videolu

Google Adsense Para Kazanmak için İlk Olarak Ne Yapılmalıdır

google adsense


Google Adsense
internette para kazanma yöntemlerinin lideridir. Google Adsense ile webten para elde etmek amaçlı kendinize ilişkin bir internet sitenizin ya da blogunuzun olması gerekiyor . Şayet kendinize ilişkin bir internet siteniz ya da bloğunuz varsa bu işi kolayca yapabilirsiniz. Google adsense ile ne türlü para kazanabileceğinizi açıklayalım?  

Diyelim ki; kendinize ilişkin bir trend kapsamında siteniz var. Sitenize Google adsenseden reklam almak amaçlı müracaat yaptınız ve onay edildi.

Google adsensede yer alan reklamlardan sitenizin konusu ile ilgili reklam sitenize yerleşiyor. Sitenize iştirak eden ziyaretçiler google adsenseden iştirak eden raklamı tıkladığında sizde para kazanıyorsunuz.

Bir Takım kendini zeki sanan vatandaşlar bizzat kendilerine reklamı tıklamaya kalkabilirler. Şayet şunda güvenilir olabilirsiniz ki bu kendini zeki sanan vatandaşlar şüphesiz google kandıramazlar.

Bundan ardından siz hiç bir biçimde siteye girmeseniz dahi yöntem bizzat kendine işliyor ve siz para kazanmaya devam ediyorsunuz. Google adsenseden reklam almak isteyenler bedava üye olabilirken, google adsenseye reklam sunmak isteyenler ücret ödemektedirler. Google adsense ile son zamanlarda bir sürü para kazanan vatandaşlar yer almaktadır . Nedeni ise son zamanlarda bir bir sürü alım satım internet üzerinden yapılmaktadır. Şirketlerde bundan kullanarak sitelere reklam verip satışlarını artırıyorlar.

Google adsense amaçlı sitenizin büyüklüğü ya da konunuzun ne meydana geldiği bir sürü mühim değildir.  Bazen bir sürü fenomen meydana iştirak eden konular dahi az tıklanmaktadır. Bu nedenle reklam seçerken hangi reklamların daha bir sürü tıklandığını araştırmanız gerekiyor . Sitenizde yayınlanacak reklamlar fotoğraf reklamı, içerik reklamı veya ikisi ansızın olabilmektedir .

Sitenize reklamınızı yayınlamaya başladıktan 10 dk ardından sitenize iştirak eden ziyaretçiler aracılığıyla görülmektedir. Reklamlar tıklanmaya başladıktan ardından sizde para kazanmaya başlarsınız. Kazandığınız para 100$ eriştiğinde arzu eder banka hesabınıza arzu eder paypal hesabınızla parayı alabilirsiniz.  Hepinize dolgunca kazançlar ve sevinçli yaşamlar diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense