Free Chat Kurulumu - Blogger Sitelere Bedava Chat Sistemi | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

24 Temmuz 2014

Free Chat Kurulumu - Blogger Sitelere Bedava Chat Sistemi

Sohbet Sitesi Nasıl Hazırlanır Kodlar ve Dası Burada.

free chat


Birçok hosting şirketi veya firmalar dinamik chat amaçlı müsterilere ani yardım vermek yerine bu sistemi kullanmaktadır.Her hangi script veya yazılım kurmanıza sebep kalmadan yalnızca tek kod ile live chat sitenize kuracaksınız.

Blogger Sitelere Adım Adım Free Chat Kurulumu


Blogger, wordpress ve öbür sitelerinize çevrim içi veya çevrim dışı olarak kullanıcılarınız sizlere hemen kısa mesaj göndererek sizden yaptım isteyebilir, tek konuyla ilgili haber almaya yarayan tek chat servisidir.

Çok pratik sohbet sitesi kurulum ve özelleştirme;

İndirme yok, kurulum fiyatı yok. Güzel , özelleştirilebilir tek canlı chat pencere öğesine elde etmek amaçlı tek kod satırını internet sitenize yapıştırmanız yeteri kadar.

1- Kayıt olmak amaçlı üstüne ki butona tıklıyoruz.Ekrana iştirak eden sayfada ki yerlere isminizi ,e-posta adresinizi yazarak kayıt olun.

2- Kayıt olduğunuz e-posta adresinize iştirak eden e-mail tıklıyoruz. ileri ki zamanlarda karşınıza parola oluşturacak olduğunuz sahife geliyor olacak buradan siteye her süre başlangıç yapabileceğiniz tek parola belirleyin ve sonrasında "Kaydet ve Chat Paneline Git" butonuna tıklıyoruz.

3- Burada siteniz amaçlı tek profil ön bilgisi oluşturacağız, öncesinde ki resimdeki Next butonuna tıkladık dan sonra karşınıza geliyor olacak ekranda gereken yerleri isteğinize yönelik doldurduktan sonra tek ek olarak Next butonuna tıklıyoruz.

4- Ekran görüntüsünde ki işlemden sonra sizlere sitenize ekleyecek olduğunuz enbed kodunu verecektir.Bu kodu blogger sitenizde gadget ilave ile sitenize ekleyin. ileri ki zamanlarda "Go to Visitor List" butonuna tıklayın profil paneline başlangıç yapın.

Blogger Sitenize Chat Kurulumu Videolu İzle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense