Blog Siteleri Google Arama Sonuçlarında İlk Sayfaya Çıkarma | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

26 Temmuz 2014

Blog Siteleri Google Arama Sonuçlarında İlk Sayfaya Çıkarma

Web Sitenizi Google Arama Motoru Üst Sıralarda Çıkarmak İçin Yapılması Gerekenler

google arama motoru


Blog kullanıcıları verdikleri emekleri ve blog bakımını ziyaretçi olmamasından ötürü tek süre ardından pes edip bırakıyor. Verdiği emekler çöpe giderken blogculuğa bakış açısı değişiyor ve blogculuğa kritik gözle bakmıyor çoğalış . Oysa bilhassa blogspot.com başka bir deyişle blogger o kadar olanaklar sunuyor ki, hayran kalmamak elde değil.

Blogger Seo Ayarları Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Kim istemez ki yazdıklarının, fikirlerinin google aramalarında üst sıralarda çıkmasını ve organik ziyaretçilere sahip olmayı. Blog sahipleri amaçlı verilen emeğin en iyi karşılığı blogu ziyaret edenlerin pek olmasıdır. Bu yüzden blogunuza ziyaretçi çekmeyi ya da tek yabancı deyişler blogunuzun Google aramalarında üst sıralarda koltuk almasını temin edecek tavsiyelerde bulunacağım size .

Blogunuzun Google arama motorunda üst sıralarda çıkması istiyorsanız ana prensibiniz her halükarda orijinal yazılar eklemenizdir. Yazdığınız kategorideki yazılarınız kesinlikle kopyala yapıştırdan uzak olsun ve sizin fikirlerinizi yansıtsın.

Google orijinal makaleleri sever ve altta anlatacağım icraat ile sizleri üst sıralara çıkartır. Orijinal yazı yazmanın yöntemlerini BURADAN öğrenebilirsiniz.

Google'da üst sıralara çıkarma tek yabancı şekli da anahtar kelimeleriniz başka bir deyişle konunuz konusunda etiketlerinizdir. Anahtar kelime seçimini en oldukça başarılı şekilde uygulamanız size ziyaretçi ve Google'da üst sıralar getirir. Google'da üst sıralara çıkartacak anahtar kelimeleri öğrenmek amaçlı BURAYA tıklayınız.

Sosyal Ağ siteleri Facebook ve Twitter'i gösterişli şekilde kullanınız. Kımetli meydana geldiğini ve ilgi çekeceğini düşüğünüz yazılarınızı bu hesaplarınızdan paylaşın. Paylaşılmasını önerin. Elinizde varsa hayran sayfaları buradan da paylaşın. Üstelik eşinizin dostunuzun arkadaşınızın sayfalarında paylaşmasını dilek edin. Kocaman tek ziyaretçi sayısına bu yolla ulaşabilirsiniz.

Sadık ziyaretçiler edinin. Bu da yeniden sosyal ağ siteleri kanalıyla ve gösterişli yazılarınız ile elde edeceğiniz tek birşey . Google sadık ziyaretçilere sahip blogları sever. Tek Bir Sürü Kez benzer İP adresinden sitenize tespit edecek vakitlerde girişlerin olması sizin bulma motorlarında gelişim kaydetmenize yarar sağlayacaktır.

Içerik başlığınızı oluştururken İngilizce karakterler ile başlangıç yapın. Sözgelimi "Şemsi Paşa Pasajı" benzeri tek başlık açacaksınız. Bunu kaydınızı oluştururken "Semsi Pasa Pasaji" olarak yapın. Kaydettikten ardından tek daha girip eskiyen haline getirebilirsiniz. Böylelikle başlığınızın url uzantısı arandığı benzeri çıkacaktır.

Bilhassa toplu tartışma sitelerinde birilerinin istediği veriler blogunuzda varsa orada kalifiye tek şekilde blogunuza manipülasyon yapabilirsiniz. Böylelikle zaman içinde bilhassa Goggle aramalarında üst sıralarda çıkan forumlarda bilgi arayanlar sizin linkinize tıklayacak ve blogunuza konuk olacaktır. Benzer şekilde tek sürü izleyen blog sitelerine de yorumlarda bulunun. Kalifiye yanıtlar ve teklifler ile adınıza tıklanacak ve sitenize başlangıç sağlanacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense