Adsense Pin Kodu İsteme Kod Girme & Adsense Pin Kodunuz Ne Zaman Gelir | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

20 Temmuz 2014

Adsense Pin Kodu İsteme Kod Girme & Adsense Pin Kodunuz Ne Zaman Gelir

Adsense Pin Kod İsteme İşlemi Nasıl Yapılır Detayları ile Burada.

adsense pin kodu


Blog sitenizi açtıktan sonra Google Adsense Müracaatı yapıldıktan, sitenizde reklamları yayınladıktan ve para ele geçirmeye başladıktan tek zaman ardından ,  adsense hesabınıza giriş yaptığınızda  "Adresinizi doğrulamadığınız amaçlı ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir.

PIN kodunuzu postayla aldıktan ardından adresinizi onaylamak amaçlı burayı tıklayın " halinde tek dikkat sizleri karşılayacaktır. Pekâlâ bu dikkat nedir, ne amaçlı çıkar, adsense pin kodu nu ne türlü elde edebilirim, pin kodunu girmez isem rastgele tek meseleyle karşılaşır ve adsense hesabım kapanabilir mi benzeri suallere bu makalede cevap arayalım.

Adsense pin'i Google, hesapların güvenliğini muhafaza etmek için , hesap sahibine tediye gönderebilmek amaçlı adresini doğrulamayı kural koştuğu tek uygulamadır. Uyarının görünmesi de bunun için ilişkili olarak meydana çıkmaktadir. Adsense hesabındaki imaj aşağıdaki resimdeki benzeri mevcuttur.

Peki google adsense pin kodunu ne türlü elde edebilirim diye heyecan ediyorsanız Adsense hesabınızda aşağıda yer alan resimdeki benzeri tek uyarıyla karşılaştığınızda yapmanız gerekenler :

    Adsense üst çubuğunda yer alan ayar butonuna tıkladıktan ardından Ödemeler butonuna tıklayın.
    Açılan sayfada sol tarafta yer alan Alacaklı profili butonuna tıklayın.
    Burada şahsi bilgileriniz görünecektir.
    Yol Tarifi bölümünü gerçek tek biçimde doldurduktan ardından kaydet butonuna tıklayın.

    Sizlere gönderilecek bulunan posta'nın elinize erişmesi amaçlı adresinizi gerçek ve açıklayıcı tek biçimde girmeniz mühimdir .

adsense pin doğrulama
Google adsense doğrulama
Adresinizide gerçek tek biçimde girdikten ardından :

    Dikkat çubuğundaki burayı tıklayın butonuna tıkladıktan ardından yepyeni pin iste butonuna tıklayın.
    Pin iradeye hakkı 3 kez ya mahsustur ve En son pin dilediğiniz tarih de sayfada görülmektedir.

Google adsense Pin iradeye işlemini yaptıktan ardından çoğalış bekleme vaziyetine geçeceksiniz. Google 'ın sizlere göndereceği postanın elinize erişmesi 2 ila 4 hafta içinde değişecektir. Yanlış bu zaman bazen bir ayı dahi geçebilir.

Pin doğrulaması yapılmasa dahi Adsense reklamlarınızdan ciro elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz gelirde hesabınızda birikmeye sürdürür . Ama pin doğrulaması yapmadan tediye alamazsanız.

Aradan hemen hemen tek ay geçtiğini farzedelim ve posta kutunuza baktığınızda isminize gelmiş tek posta bulunacaktır. Posta yazının en en başında yer alan resimdeki gibidir.Posta yı açtığınızda aşağıda yer alan resimdeki benzeri tek metinle karşılacaksınız ve burada sizin amaçlı kurulmuş bulunan tek Adsense doğrulama pin numarası mevcuttur.Bu noktadan ardından :
adsense pin doğrulama
Adsense pin posta

    Adsense hesabınıza giriş yapın.
    Pin doğrulama butonuna tıkladıktan ardından açılan sayfaya Pin numaranızı yazdıktan ardından tamamla butonuna tıklayın.
    Google adsense Hesabınız onaylanmış vaziyette .


Adsense pin doğrulamasını yapmadığınız onay de baştada belittiğim amacıyla tediye alamazsanız. Gelirleriniz de eşik değeri baya tek aştığında adsense aracılığıyla banlanma rizikonuz dahi meydana çıkabilir.

Eğer Google adsense Pin postası beklediğiniz takdirde elinize ulaşmadıysa tek daha pin istemeyi unutmayınız. Elinize erişen Pin 'i de 6 ay içerisinde girmezseniz reklamlarınızın görüntülenmesi duracaktır.

3 pin hakkınıda tükettiniz, beklediniz ve pin halen elinize ulaşmadı. O zaman inşa edilmesi gerekli bulunan amaçlı Google " PIN isteğinizden bu yana 4 hafta içerisinde hiç PIN almadıysanız gönderebilirsiniz. Bu vaziyette , hesabınızda oturumu açtığınızda Anne sayfanızda, adresinizi içerir resmi tek vesikayı "Bize Ulaşın" formu aracılığıyla gönderebilmeniz amaçlı uygulamanız gerekli bulunan adımları ifade eden tek bildirim göreceksiniz" demekte.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense