Adsense Hesabı Nasıl Alabilirim Diyenler İçin Videolu Anlatım | İnternetten Para Kazanma Teknikleri

En Yeni Eklenen

post adsense

26 Temmuz 2014

Adsense Hesabı Nasıl Alabilirim Diyenler İçin Videolu Anlatım

Onaylı Adsense Hesabı için Yapılması Gerekenler Ve Sonrası.

google adsense


AdSense onay zamanı , bazıları bizim tarafımızdan bazıları ise sizin tarafınızdan inşa edilmesi gerekli vaziyette olan birden çok hamle içeren . Ne Türlü onay alacağınızla alakalı haber kazanmak amaçlı aşağıdaki adımları tıklayın:

Google AdSense'le muvaffakiyet cihazı tarafından en mühim puan , kullanıcılarınızın dikkatini çekecek muhteşem içeriğe sahip bir internet sitesine sahip olmaktır. AdSense'e müracaat etmeden öncesinde , sitenizin ilgi cazip ve özgün içeriğe sahip olup olmadığını muayene edin. Tabiki ziyaretçilerinizin de olması gerekir. Tersi vaziyette , reklamlarınızı kimse görmez. Bu sebeple , sitenize reklam yerleştirmeden öncesinde kullanıcıların sitenizi bildiğinden güvenilir olun.

Google Adsense Hesabı Nasıl Açılır


Hangi çeşit muhtevanın onay edilebilir olduğuna ilişkili namına bir takım kurallar vardır ve bu şartları okumanız gerekir. Bununla Birlikte , müracaat sürecine karşı bu faydalı ipuçlarından da yararlanabilirsiniz. Hazır Vaziyette olduğunuzda:

Bir zaman içerisinde , başvurunuzdaki verileri (adresiniz, URL'niz vb.) muayene eder ve sizlere başvurunuzun vaziyetiyle alakalı bir e-posta göndeririz.

Bilgileriniz doğrulandıktan ardından , önce reklam biriminizi oluşturabilir ve başvurunuzda belirttiğiniz URL'ye reklam kodunu yerleştirebilirsiniz. Reklam kodunuzu trafik meydan bir web sayfasına yerleştirdiğinizden güvenilir olun.

İkinci incelemeden geçip AdSense hesabınız tamamıyla etkinleştirilene civarı sitenizde sadece fos reklam birimleri görürsünüz. Bununla Birlikte , hesabınızın üst bölümünde , halen incelemede olduğunuzu vurgulayan kırmızı bir çubuk yer alır .

Sistemlerimiz reklam kodunu yayında vaziyette olan bir sayfaya yerleştirdiğinizi saptama ettikten ardından , analiz sürecine otomatik namına sürdürür ve sitenizin politikalarımıza uyumlu olup olmadığını muayene ederiz. İkinci analiz bitirdikten ardından , sizlere başvurunuzun vaziyetiyle alakalı haber verici bir e-posta göndeririz. Bu işlem bir hafta sürebilir.

AdSense hesabınız çoğalış tamamıyla etkinleştirilmiştir. Hesabınızın üst bölümündeki kırmızı çubuk çoğalış yoktur ve birden çok saat içerisinde reklamlar yayınlanmaya başlar.

AdSense hesabınızla başarıyı yakalamanıza destekçi olmak amaçlı oluşturduğumuz AdSense Akademisi'nin sunduğu bütün avantajlardan yararlanmanızı ehemmiyetle öneri ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumunuz Site Yönetimi Tarafından Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Alt Adsense